Дата: від до Скинути

Сьогодні - останній день, щоб подати заяву на участь у додатковій сесії МКТ/МТНК

Вступники, яких було зареєстровано для проходження МКТ/МТНК, але які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії вступного випробування, матимуть змогу пройти тестування під час додаткової сесії.

10:52 26.08.2022

Ірина Верещук: На порядку денному - масово вакцинувати внутрнішніх переселенців від ковіду

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук провела робочу нараду за участі представників Міністерства охорони здоров’я та обласних військових адміністрацій, де вирішувалось питання вакцинації ВПО від COVID-19. Йдеться про вакцинацію переселенців в місцях їх компактного проживання. Така вакцинація є особливо актуальною напередодні нової хвилі цього захворювання нинішньої осені.

19:40 25.08.2022

Тестування під час додаткової сесії

16:14 25.08.2022

Відбулася онлайн-нарада щодо потреб дітей та захисту їх інтересів

Сьогодні посадовці Служби у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у робочій нараді з питань забезпечення дотримання прав дітей, переміщених у зв’язку зі збройною агресією рф в безпечні регіони України без супроводу батьків або законних представників.

14:50 25.08.2022

Мінреінтеграції озвучила сім основних правил життя на тимчасово окупованій території

Окупація – жорстке випробування. Але маємо його пройти. Й пам’ятаймо: українці – де б вони не були: в окупації, чи депортовані до рф, за гратами ворога, чи в евакуації за кордоном, – не самі. Поруч – уся країна.

14:05 25.08.2022

Розпочато перший етап підтвердження участі в спеціальній сесіх НМТ

Сьогодні, 25 серпня 2022 року розпочинається перший етап підтвердження участі в спеціальній сесії НМТ. Для цього до 30 серпня потрібно заповнити спеціальну форму на інформаційній сторінці bit.ly/3OLr2c3 у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

11:53 25.08.2022