Протягом дня більше 330 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 28.08.2023 17:24

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та памперсів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, із загальних соціальних та юридичних питань.

На Полтавщині відвідувачі забезпечувалися вживаним одягом. Наші земляки також отримували консультації з питань захисту прав та інтересів дітей.

У той же час у Корсунь-Шевченківському ВПО забезпечувалися продуктовими пакунками та памперсами. Надавалися консультації з питань повідомлення про пошкоджене майно, з юридичних та загальних питань.

На Хмельниччині наші земляки продовжили отримувати харчові набори. Відвідувачів також консультували із загальних питань, цифрової грамотності, питань працевлаштування тощо.

У Київському хабі видавалися сімейні набори гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Також надавалися юридичні консультації відповідальною особою за роботу штабу.

Фото без описуФото без описуФото без опису