Навчання з питань декларування та порядку вилучення з відкритого доступу осіб

Начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації Віталій Коваленко взяв участь у навчанні з питань декларування та порядку вилучення з відкритого доступу осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

17:02 29.11.2023

Луганський обласний центр зайнятості пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

Луганський обласний центр зайнятості пропонує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни пройти навчання у закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

15:31 29.11.2023

Форум муніципального партнерства

Протягом двох днів у Львові проходив Форум муніципального партнерства. У заході взяли участь голови й представники 45 українських громад, а також представники 11 європейських муніципалітетів, міжнародних організацій та українського уряду, серед яких заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька. До участі також долучилися спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій.

15:27 29.11.2023

Спеціалісти структурних підрозділів Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційних онлайн-заходах з актуальних тематик, організованих Програмою «U-LEAD з Європою».

14:47 29.11.2023

У реалізації завдань Національного плану дій України з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та ефективної імплементації державної гендерної політики спеціалісти Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Просування гендерної рівності та підвищення обізнаності щодо завдань резолюції РБ ООН 1325».

13:30 29.11.2023

Луганський обласний центр зайнятості: Роботодавцям компенсують витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Триває урядова програма, за якою роботодавець може отримати компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

12:55 29.11.2023

Запрошуємо мешканців Гірської громади взяти участь у консультаціях

10:39 29.11.2023

Харчуйся тим – що робить тебе винахідливим

У межах інформаційної кампанії «Головне – що всередині» створено відеоролик про важливість правильного харчування для підвищення обізнаності дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок.

09:54 29.11.2023

«Чому громадянам варто працювати з адвокатами»

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-вебінарі «Чому громадянам варто працювати з адвокатами» на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини».

08:44 29.11.2023