«Чому громадянам варто працювати з адвокатами»

Дата: 29.11.2023 08:44

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-вебінарі «Чому громадянам варто працювати з адвокатами» на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини».

Віктор Кобилянський, відомий адвокат з земельних питань, директор ТОВ «ОУПЕН Нолідж» надав експертні роз'яснення для представників органів місцевого самоврядування з актуальних питань у сфері земельних відносин.

Під час заходу, зокрема, розглядалися питання земельних викликів для органів місцевого самоврядування, земельного аудиту для територіальних громад тощо. Крім того, були обговорені особливості співпраці місцевих рад та адвокатів.

Захід організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад» за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).