Запрошуємо мешканців Гірської громади взяти участь у консультаціях

Дата: 29.11.2023 10:39

Реалізація Стратегії та її завдань сприятиме створенню розумного цифрового середовища, що забезпечить розвиток комфортного, соціально відповідального та технологічно розвиненого простору в Гірській міській територіальній громаді, а також розвиток цифрових навичок та компетенцій, що є основою «цифрової» економіки. Громадяни України вже перебувають у «цифровому» світі, наступний крок – зробити так, щоб цей світ став місцем, де вони зможуть стати успішними.

Запропонована Стратегія визначає концептуальні підходи щодо цифровізації громади. Після її затвердження передбачається розроблення відповідних програм, проєктів, плану заходів, у межах яких будуть конкретизовані пріоритетні завдання Стратегії.

Більш детально за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1701183391/