Відновлення та підтримка місцевого бізнесу під час війни

Сьогодні у Українському кризовому медіа-центрі відбулося експертне обговорення «Відновлення та підтримка місцевого бізнесу під час війни: інструменти та досвід Програми PEARL та Програми USAID DOBRE». До участі долучилися спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірськоі міської військової адміністрації.

17:31 21.11.2023

Анонімне опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Національна соціальна сервісна служба України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводить опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

17:21 21.11.2023

У Гірській міській територіальній громаді відзначили День Гідності та Свободи

У всіх гуманітарних хабах Гірської міської військової адміністрації оформлені тематичні куточки та проведена низка заходів. Працівники хабів хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув за нашу країну, та провели урочисту церемонію покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим.

16:17 21.11.2023

Цифровізація: переваги та шляхи подолання викликів

«Цифровізація суспільства та влади стає рушієм усіх змін у напрямку сталого розвитку економіки, допомагає громадам здобувати додаткові кошти завдяки залученню інвесторів і бізнесу, спрощує доступ громадян до різноманітних послуг. Перед нами стоїть завдання поєднати комфорт і соціальну привабливість громади після її деокупації», – такими словами розпочала засідання робочої групи з питань розробки Стратегії цифрової трансформації Гірської міської територіальної громади заступник начальника з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька.

14:18 21.11.2023

Протягом дня більше 250 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та із соціальних питань.

17:35 20.11.2023

17:35 20.11.2023