Дата: від до Скинути

Відзнаки Президента «Золоте серце» та «За оборону України» – волонтери з Луганщини отримали заслужені нагороди

Відзнакою «За оборону України» нагороджені Юліана Гарбар – голова громадської організації аваліст та Михайло Мишенін – директор товариства з обмеженою відповідальністю «НІЛС», директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння», які допомагали рятувати мешканців Гірської міської територіальної громади від окупантів та організовувати роботу гуманітарних хабів для внутрішньо переміщених осіб.

11:49 05.12.2023

ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ В ДІЇ

Через мобільний застосунок чи портал Дія можна отримати витяг про зареєстроване місце проживання на себе або свою дитину без звичного особистого звернення до ЦНАП Процедура займає лічені хвилини. Результат  витяг в pdf-форматі, який містить унікальний номер та QR-код. Дійсність витягу можна перевірити відсканувавши QR-код камерою смартфона.

10:49 05.12.2023

Актуальна на грудень інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва

Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації сформовано актуальну на грудень інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

10:06 05.12.2023

Ще влітку минулого року у селі Богданівка на Павлоградщині було відкрито гуманітарний штаб для підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

«Гірська громада – громада шахтарів, більшість з яких виїхали на Дніпропетровщину, де є шахти, тому, звісна річ, було прийнято рішення один із штабів громади відкривати поблизу скупчення дніпропетровських шахт, – пояснив рішення відкрити хаб у Богданівці начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко, – Перед відкриттям було підписано Меморандум про співпрацю та співробітництво із місцевим головою Олексієм Грищенком, який представляв інтереси Богданівської громади, та розпочалася кропітка робота», – додав він.

09:21 05.12.2023

Протягом дня більше 170 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та памперсів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, із соціальних та загальних питань, консультації ЦНАП та щодо відновлення документів.

17:55 04.12.2023