Дата: від до Скинути

Сьогодні більше 180 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі відвідувачі отримували продуктові набори від громадської організації «Аваліст». Лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги.

18:12 05.12.2023

«Олімпійська вітальня»

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації, вчителі та учні старших класів закладів освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у онлайн проєкті Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України «Олімпійська вітальня».

18:02 05.12.2023

Вчителі та учні Гірської міської територіальної громади долучилися до встановлення Національного рекорду «Єднання»

Вони взяли участь у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна», що об’єднав 114045 дітей та 2095 закладів освіти.

17:57 05.12.2023

«Муніципальний енергетичний план: виклики для громад та перспективи реалізації»

Програма «U-LEAD з Європою» проводила інформаційну сесію «Муніципальний енергетичний план: виклики для громад та перспективи реалізації». До участі долучилися фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації.

17:31 05.12.2023

«Електронна публічна послуга «єВідновлення»

Спеціалісти відділу «Центру надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Електронна публічна послуга «єВідновлення».

17:14 05.12.2023

У закладах освіти і культури Гірської громади відзначили Міжнародний день волонтера

Про волонтерській рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називають це явище унікальним. У надзвичайно складний період саме цей рух об'єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

16:58 05.12.2023

Луганський обласний центр зайнятості: Жителі п'яти прифронтових областей можуть отримати кошти на відновлення сільськогосподарської діяльності

До уваги фермерів, які перемістилися до Запорізької, Донецької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей!

13:17 05.12.2023

Відзнаки Президента «Золоте серце» та «За оборону України» – волонтери з Луганщини отримали заслужені нагороди

Відзнакою «За оборону України» нагороджені Юліана Гарбар – голова громадської організації аваліст та Михайло Мишенін – директор товариства з обмеженою відповідальністю «НІЛС», директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння», які допомагали рятувати мешканців Гірської міської територіальної громади від окупантів та організовувати роботу гуманітарних хабів для внутрішньо переміщених осіб.

11:49 05.12.2023

ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ В ДІЇ

Через мобільний застосунок чи портал Дія можна отримати витяг про зареєстроване місце проживання на себе або свою дитину без звичного особистого звернення до ЦНАП Процедура займає лічені хвилини. Результат  витяг в pdf-форматі, який містить унікальний номер та QR-код. Дійсність витягу можна перевірити відсканувавши QR-код камерою смартфона.

10:49 05.12.2023