«Чому громадянам варто працювати з адвокатами»

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-вебінарі «Чому громадянам варто працювати з адвокатами» на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини».

08:44 29.11.2023

Ти як?

Восени та взимку наш настрій може змінюватися: світловий день коротшає, кольорів довкола стає менше, а відтак ми більше схильні сумувати й втомлюватися. Зараз важливо підживлюватися радістю — чимось позитивним, що дає нам енергію. Під час війни радість може здаватися недоречною, та вона сьогодні потрібна найбільше.

07:36 29.11.2023

Сьогодні більше 370 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі відвідувачі отримували продуктові набори. Лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги. Психолог проводив тренінг з психологічного розвантаження та надавав індивідуальні консультації.

18:22 28.11.2023

«Про основні засади державної житлової політики України»

Начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації Віталій Коваленко за запрошенням Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України долучився до обговорення концепції та проєкту Закону України «Про основні засади державної житлової політики України».

18:02 28.11.2023

Спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірськоі міської військової адміністрації взяли участь у навчально-інформаційному заході «Агровиробництво та сільський розвиток: пріоритети під час підготовчого етапу вступу до ЄС. Практичні аспекти для фермерів».

17:12 28.11.2023

Обговорені особливості держбюджету на 2024 рік

Особливості держбюджету на 2024 рік обговорили працівники фінансового управління Гірської міської військової адміністрації на вебінарі Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.

16:05 28.11.2023

«Радимось з громадою: дорадницький підхід у консультаціях із громадськістю»

У пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбулася панельна дискусія «Радимось з громадою: дорадницький підхід у консультаціях із громадськістю». До заходу долучилися спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

14:35 28.11.2023

Організацію медіа-кампанії з відкритості державних закупівель обговорили на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Спеціалісти загального відділу Гірської міської військової адміністрації на розширеному засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» долучилися до розгляду питання інформування громадськості про державні закупівлі, які провадяться обласною, місцевими військовими адміністраціями та комунальними підприємствами Луганської області.

14:25 28.11.2023

Ти як?

Гнів — це природна реакція, і цю енергію можна перетворювати на сили для подолання труднощів. Коли щось не вдається, коли відчуваєте, що закипаєте, не ігноруйте свої почуття. З’ясуйте, що саме вас дратує, подихайте, дайте собі час заспокоїтися і знайдіть у ситуації, яка склалася, мотивацію.

13:37 28.11.2023

У Гірській міській територіальній громаді стартував ІІ етап учнівських олімпіад з навчальних предметів у 23/24 навчальному році

Днями розпочався II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році. В олімпіадах беруть участь учні закладів загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади – переможці I (шкільного) етапу відповідних олімпіад.

12:18 28.11.2023