Дата: від до Скинути

Протягом дня більше 360 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та із соціальних питань.

19:15 27.11.2023

Вивчай англійську: в межах національної програми Future Perfect доступні проєкти «Empower» та «Promova»

Програма Future Perfect складається з законопроєкту про застосування англійської мови в Україні №9432, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova. Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.

15:32 27.11.2023

Протягом тижня більше 2100 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктів наборів. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар та медична сестра консультували з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби луганчани отримували консультації спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості, адвокатів БФ «Право на захист.

22:33 26.11.2023