Дата: від до Скинути

Проведено нараду щодо надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду щодо надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади.

13:24 25.11.2023

Заклади освіти і культури Гірської громади вшанували пам’ять жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору і масових штучних голодів. У поточному році цей день припав на 25 листопада. У закладах освіти і культури Гірської громади відбулася низка заходів.

12:15 25.11.2023

Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Голодомор – це велика частина нашої історії, яка не перестане боліти ніколи, адже ми й далі дізнаємось деталі про кількість жертв терору радянської влади. Про те, як в той час жилось українському народу.

11:15 25.11.2023

Застосування підходу «Build Back Better» у відновленні регіонів і громад

Начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації Віталій Коваленко долучився до тренінгу «Застосування підходу «Build Back Better» у відновленні регіонів і громад».

20:29 24.11.2023

Сьогодні більше 550 переміщених осіб з Луганщини отримали натуральну допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продуктові набори та вживаний одяг. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

19:28 24.11.2023

Луганський обласний центр зайнятості: про що спитати роботодавця на співбесіді?

Співбесіда з роботодавцем – важливий крок на шляху до працевлаштування. Втім варто пам’ятати, що не лише компанія обирає працівника, але і ви шукаєте місце, де зможете працювати комфортно. Тому підготуйте декілька запитань, які зможете поставити наприкінці зустрічі.

16:16 24.11.2023

163 вулиці Гірської міської територіальної громади буде перейменовано

У Гірській міській військовій адміністрації відбулося засідання круглого столу щодо обговорення питання з перейменування топонімів Гірської громади. Активними учасниками дискусії були працівники установи, представники освітніх і культурних закладів та небайдужі мешканці громади.

14:37 24.11.2023

Оголошено Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи»

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в межах Бандерівських читань.

12:15 24.11.2023