Засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав та інтересів дитини

Під головуванням заступника начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інни Деміденко відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.

14:25 30.11.2023

«Аналіз ризиків економічної безпеки для жінок» презентовано в рамках проєкту «Жінки. Мир. Безпека: відповіді на виклики війни»

Заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко стала учасником фокус-групових інтерв’ю щодо викликів, з якими стикаються жінки, намагаючись досягти економічної безпеки в умовах війни.

14:22 30.11.2023

«Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів»

В рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Міжнародною благодійною організацією Партнерство «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України, фахівці служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів».

13:18 30.11.2023

Оздоровіть свою дитину!

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України, розташований в Івано-Франківській області, м. Яремче, приймає дітей на безкоштовне лікування та оздоровлення. Діти-переселенці з Луганщини можуть безкоштовно оздоровитись в прекрасному та затишному регіоні нашої країни.

12:43 30.11.2023

«n-ZEB: Будівлі з майже нульовим енергоспоживанням»

Спеціалісти відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації пройшли онлайн-курс з останніх тенденцій зеленого будівництва «n-ZEB: Будівлі з майже нульовим енергоспоживанням»

12:36 30.11.2023

Луганський обласний центр зайнятості: у 2024 році зростуть штрафи за незадекларовану працю

Юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі вчинення порушень законодавства про працю, що передбачено ст. 265 КЗпП.

11:38 30.11.2023