«Як підвищити рівень кібербезпеки у громаді»

Для покращення знань про власну та колективну кібербезпеку, спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-заході «Як підвищити рівень кібербезпеки у громаді»

15:47 02.12.2023

Проведено нараду щодо профілактики СНІДу

Вчора заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з працівниками соціальної сфери щодо профілактики СНІДу.

15:27 02.12.2023

Сьогодні більше 100 переміщених осіб з Луганщини отримали натуральну допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продуктові набори. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

20:29 01.12.2023

Інформаційно-просвітницький захід із протидії насильству

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

14:58 01.12.2023

«Спорт заради розвитку»

Учні Нижнєнського ліцею №36 протягом декількох тижнів беруть активну участь у Всеукраїнських онлайн-руханках, які проходять під гаслом «Спорт заради розвитку» і таким чином стають учасниками встановлення Всеукраїнського рекорду. Неймовірні емоції, відчуття єднання з усіма дітьми України панували в цей час.

13:33 01.12.2023

«Цікава фізкультура»

Учні 4 класу Золотівського ліцею №16 Гірської міської територіальної громади знову долучилися до Всеукраїнської онлайн-руханки «Цікава фізкультура». Після фізичних вправ діти виконали вправи для покращення ментального здоров'я та створили плакат «Єднання Нації».

11:18 01.12.2023