Здорові діти – майбутнє України!

Дата: 15.09.2021 13:41

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. В Гірській громаді в закладах освіти вже доброю традицією стало проведення «Малих Олімпійських ігор». Золотівській ліцей №16 також долучився до цього чудового заходу під девізом: «Здорові діти – майбутнє України» до Дня фізичної культури та спорту та в рамках Олімпійського тижня з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя. Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури й стиль життя - це саме життя, рух вперед! Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів

У рамках свята було проведено ряд різноманітних заходів, змагань та цікавих естафет.

Розпочалось все з урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, була проведена загальношкільна руханка, флешмоб «Ми за здоров’я!». До проведення спортивного заходу долучилися не тільки класні керівники, а і весь педагогічний склад ліцею. Кожний знайшов собі справу «по душі».

Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі.

Завершилося все урочистою лінійкою та надзвичайними емоціями від насиченого енергією перемоги духу суперництва.

Ми ще раз побачили, що в нашій громаді ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.