Гірська громада отримала допомогу від БФ «За Луганщину»

Дата: 21.10.2021 14:25

Гірська міська військово-цивільна адміністрація із самого початку свого заснування плідно співпрацює з багатьма міжнародними організаціями, благодійними фондами та громадськими організаціями. Завдяки такій важливій для прифронтової громади співпраці та допомозі, яку вона отримує від благодійників, вдалося реалізувати не один проєкт. Зокрема, нещодавно в рамках підписаної угоди про співпрацю із Благодійним фондом «За Луганщину» та підтримці Харківського філіалу «Райффайзен Банк Аваль», Гірська громада отримала меблі, оргтехніку та офісні меблі. Все це вкрай важливе оснащення було передано у дитячий будинок сімейного типу родини Печених, до прикордонної служби м. Золоте, місцевий відділок поліції та у Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг», який належить до відділу соціального забезпечення населення Гірської міської ВЦА.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація щиро дякує БФ «За Луганщину» та Харківському філіалу «Райффайзен Банк Аваль» за підтримку та допомогу, інколи таку вкрай необхідну для містечок, що знаходяться на лінії розмежування. Сподіваймося на подальшу плідну співпрацю.