Всеукраїнський фермерський онлайн-форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектора»

Дата: 18.11.2021 14:25

18 листопада посадові особи відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської ВЦА з місцевими фермерами взяли участь у Всеукраїнському фермерському онлайн-форумі до Дня працівників сільського господарства «Актуальні напрями державної підтримки агросектора», який організували Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська асоціація громад.

У форумі розглядалися актуальні напрями державної фінансової підтримки з розвитку фермерських господарств, садівництва, виноградарства, компенсації вартості сільськогосподарської техніки тощо. Наприкінці відео-конференції усі учасники мали можливість ставити питання, на які отримували відповіді.

Завдяки форуму спеціалісти відділу і фермери отримали вичерпну інформацію для подальшої роботи з розвитку сільського господарства.