Олексій Невечеря взяв участь у Форумі Громад

Дата: 28.04.2023 20:06

28 квітня у Києві благодійний фонд «ГромадаХаб» разом з Офісом Конгресу місцевих та регіональних влад за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Молдові (FES-Ukraine) проводив Форум Громад. Гірську міську територіальну громаду представляв заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря.

Відкрили Форум з вітальним словом Лілія Бортич, депутатка Чернівецької обласної ради, голова правління Благодійної організації «Благодійний фонд «ГромадаХаб» та Фелікс Гетт, директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Молдові.

На панельній дискусії «Ініціативи центральної влади щодо допомоги українським громадам у протистоянні агресії» своїми напрацюваннями поділилися координатори комунікації реформи децентралізації.

Під час Форуму були обговорені теми, як: «Голос громад та їх запити», «Донорська підтримка українських громад» та «Роль бізнесу у відновленні громад і територій». Учасники розглянули реалізовані проєкти по відновленню громад і територій, протидії гуманітарним викликам, вимоги донорів до проєктів розвитку територій, роль бізнесу у відновленні інфраструктури і житла в громадах тощо.

До участі у Форумі долучилися представники влади, що відповідають за відновлення і розвиток громад і територій, разом з донорами, які мали змогу обмінятись власним досвідом та створити передумови щодо подальшої комунікації задля підвищення ефективності діяльності.