Державний ринковий нагляд. Вимоги до нехарчової продукції

Дата: 28.04.2023 18:09

Сьогодні Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці проводило конференцію «Державний ринковий нагляд. Вимоги до нехарчової продукції». До участі були запрошені працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

Захід був проведений у вигляді інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на підвищення обізнаності суб’єктів господарювання – споживачів (користувачів) нехарчової продукції щодо дотримання вимог надання продукції на ринку та мінімізації загроз суспільним інтересам від використання зазначеної продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2013 р. №62.

Учасники також були поінформовані, що за невиконання або неповне виконання рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, що винесено до продукції, яка має формальну невідповідність – штраф у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.