Гірська міська військово-цивільна адміністрація на шляху створення Комунального некомерційного підприємства первинної медицини

Дата: 25.12.2021 12:57

Одним з найважливіших завдань, поставлених керівником Гірської міської ВЦА Олексієм Бабченком, є створення в Гірській громаді власного закладу первинної медицини. Питання надання якісних медичних послуг у новостворених територіальних громадах – одне з основних, які ставлять перед собою органи місцевого самоврядування. Створити умови для надання якісних медичних послуг, знайти професійних сімейних лікарів та забезпечити медичними послугами найвіддаленіші куточки громади – нагальна потреба.

20 грудня Гірською міською ВЦА для надання населенню належного рівня медичних послуг та ефективного використання ресурсів зареєстровано нову юридичну особу: Комунальне некомерційне підприємство "Гірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гірської міської ради Попаснянського району Луганської області (код ЄДРПОУ 44552743).

Тимчасово виконуючою обов'язки директора призначено Яну Омельченко, яка вже має відповідний досвід створення Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Після отримання ліцензії та проходження акредитації КНП заклад буде надавати медичні послуги населенню Гірської громади.

Переліку послуг, які надаватиме Центр:

- медична практика з надання первинної та інших видів медичної допомоги населенню;

- надання невідкладної медичної допомоги в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, які не потребують екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;

- проведення профілактичних щеплень;

- консультації щодо профілактики, діагностики, лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів тощо.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація рішуче налаштована підвищувати якість муніципальних послуг на території громади та не зупинятися на шляху розбудови, яким би складним він не був.