У Гірській громаді проведено перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 28.12.2021 15:38

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») в Гірській громаді організовується і проходить з метою виховання свідомого, патріотично налаштованого молодого покоління, яке пройшло гарт і отримало розуміння військової справи в юнацькому віці.

Відповідно до Плану проведення Гри у закладах загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади була проведена спортивна гра «Впоряд». Метою Гри є перевірка практичних навичок усіх учасників рою з муштрового впоряду (стройової підготовки).

У грі брали участь рій «Степові соколи» (Нижнєнський ліцей №36), рій «Козацька шабля» (Тошківська гімназія № 23), рій «Відчайдухи» (Гірській ліцей), рій «Патріоти» (Золотівський ліцей №16) та рій «Сокіл» (Тошківський ліцей).

А також проведено шкільний етап Гри «Відун». Метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

У грі брали участь рій «Степові соколи» (Нижнєнський ліцей №36), рій «Козацька шабля» (Тошківська гімназія № 23), рій «Відчайдухи» (Гірській ліцей), рій «Патріоти» (Золотівський ліцей №16), рій «Сокіл» (Тошківський ліцей) та рій «Молода Січ» (Новотошківський ліцей №10).

Гірська міська військово-цивільна адміністрація бажає учасникам успіхів у наступному етапі Гри.