У червні більше ніж 11 тисяч жителів Луганщини отримають перераховані пенсії

Дата: 31.05.2023 13:17

У червні працюючі пенсіонери Луганщини отримають підвищений розмір пенсії, який їм було автоматично перераховано з 1 квітня 2023 року.

Їм надійде доплата одразу за три місяці (квітень – червень), – зазначили в ГУ ПФУ в Луганській області.

Підвищення розміру пенсії стосується осіб:

• які після призначення пенсії або попереднього перерахунку відпрацювали 24 місяці;

• у кого від попереднього перерахунку чи призначення пенсії минуло не менше ніж два роки;

• які провели перерахунок два роки тому, пропрацювали декілька місяців та звільнились (зарахуванню підлягають ці декілька місяців, які набуто після останнього призначення чи перерахунку).

Розмір підвищення пенсії з 1 квітня кожному пенсіонеру визначено в індивідуальному порядку.

Із загальної кількості пенсіонерів Луганщини, які отримують пенсійні виплати, підвищення:

- з урахуванням набутого стажу та заробітної плати відбулось у 613 осіб, середній розмір підвищення склав 391,42 грн;

- з урахуванням набутого стажу – у 10,4 тис. осіб, середній розмір підвищення склав 107,87 грн.