Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни

Дата: 30.05.2023 17:03

30 травня начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації Віталій Коваленко взяв участь у Практичному семінарі «Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни», який відбувся в рамках 30-ї Міжнародної спеціалізованої виставки автосервісу та післяпродажного обслуговування ComAutoTrans у м. Київ.

Новинкою стала експозиція спеціального автотранспорту Transport for Integrated Recovery (TIR) для комунальних підприємств міських, селищних та сільських територіальних громад, а також дорожніх служб. Виставка ComAutoTrans, що завжди включала в себе комерційні автомобілі всіх типів, автобуси і мікроавтобуси, рішення для інфраструктури АТП, поповнилась автотранспортом, необхідним для нагальних потреб комунальників, перевізників, шляховиків, аварійників та енергетиків.

Під час семінару увагу учасників було зосереджено на здійсненні публічних закупівель, практиці Антимонопольного комітету України, практичних кейсах із публічних закупівель автотранспорту від громад, ситуаціях на ринку спеціального цільового фінансування. Присутні також обговорили тендери міжнародних інституцій з придбання техніки для проєктів, шляхи співпраці з донорами для придбання спецтехніки, алгоритми взаємодії тощо.

Організатори заходу: Premier Expo та Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад.