Сьогодні більше 210 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 30.05.2023 23:03

На Києвщині продовжилася видача продуктових наборів та сімейних гігієнічих наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

У той же час у Корсунь-Шевченківському переміщеним особам з Луганщини видавалися продуктові та гігієнічні набори для дітей до 18-ти років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS» та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації. Управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості проводило консультації з питань працевлаштування. У Хмельницькому хабі продовжилася видача продуктів харчування.

У гуманітарному штабі в Богданівці фахівець Луганського обласного центру зайнятості надавала інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна. Внутрішньо переміщені особи також отримували продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова, а також консультації із різноманітних питань.

На Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист», луганчани забезпечувалися продуктами харчування та дитячими памперсами. Разом з тим, відвідувачі отримували консультації з питань пенсійного забезпечення від начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) м. Лисичанськ Головного управління Пенсійного фонду України.