Як українським шукачам притулку у Польщі перевірити статус тимчасового захисту?

Дата: 13.06.2023 11:45

Відтепер українські шукачі притулку, які знайшли прихисток у Польщі, можуть перевірити статус тимчасового захисту онлайн.

Перевірити дані про себе чи дані своєї дитини можна через електронний реєстр PESEL, створений Міністерством цифровізації Польщі, перейшовши за посиланням - https://pz.gov.pl/dt/login/login?urlt=ymmd7o15doa5fj8lzo3d
Далі необхідно пройти авторизацію через електронний профіль або ж онлайн-банкінг. Також потрібно буде погодитися з правилами використання сервісу та підтвердити згоду цифровим підписом.
Після цього відкриється вікно з вашими даними. Тут необхідно звернути увагу на пункт Status cizoziemca, де будуть зазначені актуальні дані про статус тимчасового захисту особи.
Актуальність тимчасового захисту буде вказана поміткою UKR. Якщо статус не актуальний, вам необхідно звернутися до органів муніципального управління за місцем вашого перебування.