Ірина Верещук: "Безпека громадян під час евакуації - ключовий пріоритет влади"

Дата: 14.08.2022 17:56

У Запоріжжі створять військову комендатуру, щоб врегулювати логістику через лінію розмежування. Про це на відкритті транзитного хабу для евакуйованих жителів Херсонщини "Я - Херсон" розповіла Віцепрем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

“В Запорізькій області люди активно перетинають лінію розмежування, їдуть у більш безпечні місця. Необхідне чітке врегулювання цього процесу і руху. Створення комендатури тут допоможе владнати логістику та убезпечити цивільних громадян, які перетинають лінію розмежування. Безпека громадян під час евакуації - ключовий пріоритет”, - наголосила посадовиця.

Нагадаємо, за даними Ірини Верещук, за останній тиждень із ТОТ Херсонщини на контрольовану Україною територію виїхало близько 6 тис. українців - переважно сім’ї з дітьми.Фото без опису