Дата: від до Скинути

Протягом тижня майже 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Відвідувачі також отримували психологічну допомогу, консультації спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, спеціалісти благодійного фонду «Право на Захист» та відповідальна особа за роботу штабу надавали юридичні консультації.

19:36 13.08.2023

Протягом дня більше 120 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували вживаний одяг. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

18:35 11.08.2023

У Полтаві завершилася видача допомоги від Благодійної організації «БФ «Восток SOS»

Нагадаємо: 07 серпня гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у Полтаві розпочав видачу сімейних продуктових та гігієнічних наборів. Допомога була надана у рамках співпраці Гірської міської ВА з Благодійною організацією «БФ «Восток SOS». За цей період допомогу отримали 530 внутрішньо переміщених осіб на умовах донорів.

16:38 11.08.2023

«Реєстрація актів цивільного стану»

11 серпня працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-навчанні «Реєстрація актів цивільного стану».

16:16 11.08.2023

Відбулася нарада соціального спрямування

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування на тему «Соціальний захист багатодітних сімей».

16:00 11.08.2023

«єРобота»

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації продовжує інформувати про державні програми підтримки бізнесу в умовах війни.

13:23 11.08.2023

Сьогодні більше 210 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, а лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань.

20:26 10.08.2023