Дата: від до Скинути

Гірська міська військова адміністрація проводить збір пропозицій від Інститутів громадянського суспільства щодо співпраці

Запрошуємо Інститути громадянського суспільства (ІГС) Гірської міської територіальної громади – громадські/благодійні/релігійні організації, професійні/творчі спілки, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації, інші непідприємницькі товариства та установи – до співпраці.

09:40 11.09.2023

В Україні працює спеціальний онлайн-тренажер психологічної самодопомоги

Він розроблений для поліпшення психологічного здоров’я військовослужбовців, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, українців, які знаходяться за кордоном, а також для дітей і підлітків, які постраждали від військової агресії росії.

08:03 11.09.2023

Протягом тижня майже 1200 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктів, термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк» та сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Відвідувачі також отримували психологічну допомогу, консультації спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, відповідальна особа за роботу штабу надавав юридичні консультації. Лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань

21:38 10.09.2023

Учнівство за кордоном зможе дистанційно вивчати український компонент освітніх програм — затверджено наказ

Набув чинності наказ МОН від 21.08.2023 № 1022, що визначає особливості навчання дітей, які виїхали з України через повномасштабне вторгнення російської федерації й здобувають освіту одночасно в школі країни перебування та Україні.

12:43 10.09.2023

Пільги для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

Державна політика у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України формується та реалізується на принципах соціальної справедливості під час встановлення обсягу пільг та гарантій, комплексності під час формування та реалізації заходів адаптації ветеранів війни до мирного життя, належного фінансового забезпечення передбачених законом пільг та гарантій зазначеній категорії громадян, відкритості та рівного доступу до інформації про державні пільги та гарантії, механізми їх реалізації, доступу до реалізації права на отримання всіх пільг та гарантій, прозорості та підзвітності діяльності органів державної влади, їх посадових осіб у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

11:12 09.09.2023