Дата: від до Скинути

Працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-навчанні «Паспортні послуги»

Під час заходу присутні детально обговорили теоретичні знання та практичні навички застосування спеціального (тематичного) законодавства у сфері надання паспортних послуг. Зокрема, основні законодавчі акти у сфері паспортних послуг, інтеграцію паспортних послуг у ЦНАП, паспортні послуги, що надаються в центрах надання адміністративних послуг тощо.

16:01 04.08.2023

Затверджено список дітей, які направляються на оздоровлення на четвертий заїзд

04 серпня під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулося чергове засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

14:59 04.08.2023

Незабаром військовослужбовці з Гірської міської територіальної громади, які боронять нашу країну, отримуватимуть допомогу

Стане це можливим завдяки затвердженню на місцевому рівні Програми підтримки осіб, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України.

12:10 04.08.2023

Програма підтримки економічної стійкості України

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Програма сприятиме підвищенню здатності ВПО та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам та допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для ВПО та постраждалого населення.

20:41 03.08.2023

Сьогодні більше 150 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Відвідувачів також консультували з юридичних питань.

17:52 03.08.2023

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації» продовжується до 23:59 20 серпня 2023 року

Мета Конкурсу: створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, що спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей.

16:02 03.08.2023