Дата: від до Скинути

Сьогодні більше 340 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ), відвідувачі також отримували продуктові набори. Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань, спеціалісти Луганського обласного центру зайнятості консультували з питань працевлаштування, а представники БФ «Право на захист» реєстрували на отримання грошової допомоги.

18:31 07.09.2023

У Київський гуманітарний хаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від держави

Сьогодні до Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації сьогодні надійшла чергова партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації.

17:13 07.09.2023

Що робити, щоб не призупинили виплати ВПО у разі відсутності особи під час перевірки місця проживання

У серпні Національна соціальна сервісна служба почала перевіряти фактичне місце проживання внутрішньо переміщених осіб, які отримують від держави допомогу на проживання.

16:33 07.09.2023

Шановні батьки Гірської міської територіальної громади!

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України (розташований в Івано-Франківській області, м. Яремче) приймає дітей на безкоштовне лікування та оздоровлення. Діти-переселенці з Луганщини можуть безкоштовно оздоровитись в прекрасному та затишному регіоні нашої країни.

10:24 07.09.2023

Протягом дня більше 200 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У хабі на Хмельниччині відвідувачів забезпечували продуктовими наборами. Лікарі Норвезького Червоного Хреста здійснювали первинний огляд, надавали консультації дорослим та дітям, вимірювали кров’яний тиск, рівень цукру та сатурації, видавали набори безрецептурних ліків.

18:29 06.09.2023

Обговорені питання реєстрації метаданих на існуючи набори геопросторових даних на порталі НІГД

06 вересня працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у навчально-інформаційному заході щодо обговорення питань реєстрації метаданих на існуючи набори геопросторових даних на порталі НІГД.

17:15 06.09.2023

Шановні мешканці Луганщини!

Спрощена процедура реєстрації дозволяє отримувати послуги Луганської обласної служби зайнятості онлайн.

14:46 06.09.2023