Дата: від до Скинути

Протягом тижня майже 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Відвідувачі також отримували психологічну допомогу, консультації спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, спеціалісти благодійного фонду «Право на Захист» та відповідальна особа за роботу штабу надавали юридичні консультації.

16:17 06.08.2023

Зловмисники розсилають віруси під виглядом рекомендацій від CERT-UA

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, виявила та дослідила розповсюдження зловмисниками листів з використанням електронної поштової адреси cert-ua@ukr.net. Листи з темою «Рекомендації CERT-UA з налаштувань програм MS Office» містять вкладений файл «ВНУТРІШНІ КІБЕРЗАГРОЗИ.chm» нібито від імені CERT-UA.

14:02 06.08.2023

«Виходь на світло!»

Задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету чим підтримує внутрішньо переміщених осіб!

11:07 06.08.2023

«Виходь на світло!»

Задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету чим підтримує країну!

09:55 05.08.2023

Протягом дня більше 150 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продукти харчування, вживаний одяг та памперси. Також видавалися сімейні набори посуду, матраци, постільна білизна, ковдри і подушки, побутові набори від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

19:25 04.08.2023

Відбулася освітянська нарада

Про готовність навчальних закладів до нового навчального року: формування річних планів, освітніх програм, комплектацію мережі, а також про підготовку до серпневої конференції вчителів Гірської громади говорили сьогодні на освітянській нараді. Проходила нарада під головуванням заступника начальника з соціальних питань Інни Деміденко.

18:52 04.08.2023

Відбулася соціальна спрямована нараду

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено соціально спрямовану нараду з працівниками установи та підвідомчого комунального підприємства.

17:19 04.08.2023