Дата: від до Скинути

Протягом дня більше 350 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували іграшки, продукти та вживаний одяг. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

17:27 08.09.2023

У Корсунь-Шеченківський гуманітарний хаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від держави

До Корсунь-Шевченківського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації надійшла чергова партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації.

17:15 08.09.2023

Отримати паспорт та номер платника податків можна одночасно: як і де це зробити

Під час оформлення паспорта громадянина України вперше підлітки можуть оформити і номер платника податків в Державній міграційній службі. Для цього не потрібно звертатися до Державної податкової служби. Послуга передбачає оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків. Але лише за умови, що дитина має зареєстроване місце проживання. Ця послуга є безкоштовною.

14:36 08.09.2023

Міністерством соціальної політики України реалізується експериментальний проєкт для людей, які перебувають у складних обставинах

Міністерством соціальної політики України з 1 січня 2023 року по 31 грудня 2024 року реалізується експериментальний проєкт з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

10:59 08.09.2023

Оголошено третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”

Понад півтора року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.

10:46 08.09.2023

Ти як?

Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби?

08:17 08.09.2023

Сьогодні більше 340 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ), відвідувачі також отримували продуктові набори. Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань, спеціалісти Луганського обласного центру зайнятості консультували з питань працевлаштування, а представники БФ «Право на захист» реєстрували на отримання грошової допомоги.

18:31 07.09.2023