Дата: від до Скинути

Протягом дня більше 270 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продукти харчування вживані одяг, ковдри, постіль та посуд. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

18:52 14.07.2023

#Немаленькі_люди

Це серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну.

11:28 14.07.2023

Збільшено кількість місць на навчання управлінців для роботи на деокупованих територіях

На виконання рішення Уряду Міністерству освіти і науки збільшено на 35% обсяг бюджетних місць за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» і встановлено в обсязі 115 бюджетних місць за денною формою навчання на магістратурі.

08:14 14.07.2023

Сьогодні більше 290 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Відповідальний за роботу хабу надавав юридичні консультації.

19:08 13.07.2023

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні знову у Полтавському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації спеціалісти Гуманітарної місії «Проліска» видавали нашим землякам футболки, а родини з дітьми до 1 року отримали комплекти одягу для немовлят.

14:33 13.07.2023

Учора Уряд ухвалив постанову, яка уточнює параметри надання допомоги для ВПО

З 1 вересня 2023 р. допомога продовжується для тих громадян, чий майновий стан потребує такої підтримки, і не продовжується для громадян, чий майновий стан дозволяє здійснювати суттєві витрати без допомоги держави.

12:33 13.07.2023

Національними Організаторами Фестивалю «Код Нації» було розпочато підготовку та реалізацію низки заходів, присвячених 32-й річниці Незалежності України

Одним з таких заходів є Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації”, що відбудеться вже втретє. Як і раніше, головною метою Конкурсу є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства.

10:52 13.07.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у м. Києві (вул. Мала Житомирська, 16/3) оголошує про попередню реєстрацію ВПО, які зареєстровані у штабі, на отримання гуманітарної допомоги у вигляді наборів постільної білизни, теплих ковдр, матраців та побутових наборів від Благодійного фонду «Право на Захист».

09:09 13.07.2023