Адміністративні послуги стають ближче

З метою покращення доступності адміністративних послуг у Київському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації запроваджене віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП.

10:53 06.09.2023

Як підтримати дитину у навчальному сезоні?

Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу.  Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.

07:57 06.09.2023

Сьогодні більше 160 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ) та термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». Надавалися консультації з юридичних питань, лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади» консультував з питань лікування та профілактики захворювань.

19:41 05.09.2023

«Прояви корупції в агросекторі у 2023 році»

05 вересня 2023 року працівники відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-презентації результатів Всеукраїнського дослідження «Прояви корупції в агросекторі у 2023 році».

16:16 05.09.2023

Шановні внутрішньо переміщені особи з Гірської міської територіальної громади!

У Київському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації 07-08 вересня працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги ВПО від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

11:03 05.09.2023

Перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у вересні 2023 року

Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації сформовано, актуальну на серпень місяць, інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

09:52 05.09.2023

Мінреінтеграції надає добірку центрів, де родини з дітьми можуть отримати підтримку

Там нададуть психологічну, юридичну, гуманітарну чи іншу допомогу сім’ям, які переїхали через війну або опинились у скрутній ситуації. Перелік таких локацій пропонує Українська мережа за права дитини.

07:46 05.09.2023