Гірська міська військово-цивільна адміністрація

До Гірської міської громади завітали представники китайської компанії Huan Yu Xing Ye (Beijing) Film Culture Medialo., Co., Ltd з програми «ON THE ROAD»

Дата: 02.09.2021 12:27

Відбувся дружній візит 01 вересня поточного року. На меті у представники китайської компанії Huan Yu Xing Ye (Beijing) Film Culture Medialo., Co., Ltd було спілкування з сім’ями, які проживають у населених пунктах громади на лінії розмежування.

«У зв’язку із війною на сході України ми бажаємо приділити більше уваги постраждалим сім’ям, а особливо дітям, які стали свідками жахливих подій з метою продемонструвати жорстокість війни і цінність миру», - зауважили вони.

Спочатку гості завітали до родини, в якій виховуються під опікою двоє дітей. Діти розповіли гостям про війну, про те, що бачили, про життя родини та інше. З нагоди свята 01 вересня закордонна делегація подарувала малечі ноутбук та солодощі.

Завершився візит робочою зустріччю делегатів з керівництвом Гірської міської військово-цивільної адміністрації. У дружній атмосфері сторони поспілкувалися з приводу започаткування партнерських відносин та обговорили план подальшої співпраці.

Слід зазначити, що китайські партнери представляли програму “ON THE ROAD”, яку ведуть двоє досвідчених продюсерів-мандрівників. Команда створила декілька сезонів програми. Її вже переглянули більше ніж 100 мільйонів глядачів. Вона вийде в ефір осінню 2021 року на Південно-східному супутниковому телебаченні. Це один із найбільш впливових провінційних ТБ каналів в Китаї, а також на IQIYI – основній стрімінговій медіаплатформі в Китаї.