Гірська міська територіальна громада вшанувала пам'ять захисників України

Дата: 29.08.2021 15:00

У неділю 29 серпня в Гірському вшанували пам’ять захисників України, які загинули під час АТО/ООС, приуроченої до Іловайської трагедії. Тоді країна втратила 366 героїв, 429 воїнів отримали різні поранення, 300 потрапили в полон, деякі пропали безвісти.

Біля пам'ятнику захисникам українського народу та української державності зібралися представники місцевої влади, освітяни, представники правоохоронних органів, учасники АТО/ООС та пересічні громадяни.

Зі словами вдячності та поваги звернулися до присутніх заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації звернулися Олексій Невечеря та керівник місцевої спілки ветеранів АТО Олександр Шевченко.

Учасники акції долучилися до всеукраїнської хвилини мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Також цього дня керівництво Гірської міської військово-цивільної адміністрації вшанувало пам'ять гірників, які 41 рік тому трагічно загинули на горизонті 800, поклавши квіти до пам'ятного знаку загиблим шахтарям на місцевому кладовищі.