Золотою медаллю відзначений Золотівський ліцей

Дата: 27.08.2021 19:51

27 серпня в місті Сєвєродонецьку в приміщенні обласного музично-драматичного театру відбувся регіональний серпневий педагогічний форум «ОСВІТА Луганщини 30: стратегічні цілі та пріоритетні напрями». Форум був проведений у формі панельних дискусій за напрямками: «Шляхи трансформації управління освітою як запорука успішного проведення освітніх реформ», «Створення інноваційного освітнього простору в умовах реформування освітньої галузі», «Освіта можливостей: нові горизонти в професійній та вищій освіті». З привітальним словом до освітян звернувся голова Луганської ОДА Сергій Гайдай. Приємні слова на адресу освітян Луганщини пролунали від начальника Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Кононенка, який вперше відвідав Луганщину. На форумі Золотою медаллю був відзначений Золотівський ліцей 16 (директор Заїка Володимир), який брав участь у XІІ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2021"