Відбулася щорічна серпнева нарада директорів

Дата: 31.08.2021 15:12

31 серпня на базі Золотівського ліцею №16 за участі заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулася щорічна серпнева нарада директорів.

У засіданні прийняли участь спеціалісти відділу освіти Гірської міської ВЦА, керівники навчальних та дошкільних закладів освіти Гірської громади.

В ході наради були розглянуті питання організації свята першого вересня, освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році, освітнього процесу у разі загострення епідеміологічної ситуації в громаді, питання вакцинації педагогічних працівників і кухарів тощо.

Керівникам навчальних закладів були дані рекомендації щодо проведення свята Першого дзвоника тільки з дотриманням карантинних вимог. Також учасникам наради було доведено до відома, що цього навчального року харчування дітей дошкільного та шкільного віку здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету.

Окремо Олена Бровар акцентувала увагу присутніх на необхідності завершення вакцинації всіх категорій працівників освітніх та дошкільних закладів.