17 квітня відбувся виїзд Богданівського гуманітарного штабу до міста Першотравенськ

Дата: 17.04.2023 17:26

Загалом сьогодні допомогу отримали 150 внутрішньо переміщених осіб. Це був перший виїзд в цьому році до міста Першотравенськ, де проживає досить багато мешканців Гірської міської територіальної громади, які потребують допомоги.

Цього разу видавалася гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів від держави.

«Підтримуючи людей, які втратили свої домівки, ми не просто проявляємо співчуття та людяність – це наш внесок до великої спільної справи: перемоги над ворогом», – зазначила керівник гуманітарного хабу Наталія Степаненко.

Такі виїзні прийоми заплановані і у подальшому. Завтра також планується виїзд до Першотравенська, під час якого наші земляки отримуватимуть допомогу.