Обговорено соціальний захист ветеранів

Дата: 14.04.2023 17:03

14 квітня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду соціального спрямування щодо проведення в Гірській міській територіальній громаді роботи з реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

Учасники обговорили основні складові реалізації ветеранської політики, а саме: медичні послуги та психологічна підтримка; адаптація військовослужбовців до цивільного життя; економічні можливості для ветеранів, надання адміністративних послуг соціального характеру тощо.

Інна Деміденко зосередила увагу присутніх на якості надання послуг з інформування, консультування ветеранів та членів сімей загиблих щодо соціально-правових гарантій держави та ефективності пільгової підтримки для розвитку можливостей ветеранів та їх сімей у цивільному житті.

Також було наголошено на необхідності сприяння забезпеченню пільгами ветеранів після завершення ними військової кар’єри.

По завершені заступник керівника наголосила на необхідності всебічного сприяння та оперативного вирішення проблемних питань при зверненні ветеранів війни та членів їх сімей до Гірської міської ВЦА.