Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря провів нараду з питань організації роботи гуманітарних штабів

Дата: 02.06.2023 11:40

Відповідальні за роботу хабів поінформували Олексія Миколайовича про стан забезпечення внутрішньо переміщених осіб допомогою, види допомоги, які надаються у штабах, об’єми щотижневої видачі та кількість допомоги, яка є в наявності. Учасники обговорили питання співпраці з міжнародними неурядовими благодійними організаціями та благодійними фондами з якими вже співпрацює Гірська міська військова адміністрація.

Окремо присутні обговорили організацію проведення акції до Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії та визначилися із заходами, що будуть проходити 04 червня на базі гуманітарних хабів.
За підсумками наради було узгоджено план заходів та наголошено заступником начальника на необхідності проведення відповідної інформаційної кампанії.