Відбулася презентація Стратегії зниження ризику лих Гірської територіальної громади на 2022-2028 роки

Дата: 02.02.2022 08:27

01 лютого в рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні» в результаті плідної співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації та міжнародної неурядової організації «Філія ACTED» відбулася презентація Стратегії зниження ризику лих Гірської територіальної громади на 2022-2028 роки.

У заході взяли участь заступник керівника Олексій Невечеря, керівники структурних підрозділів та посадовці Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Також були запрошені представники ГУ Національної поліції та ГУ ДСНС України в Луганській області.

В ході презентації представники «Філії ACTED» озвучили переваги впровадження Стратегії, охарактеризували потенційно небезпечні об’єкти, оговорили вплив збройного конфлікту та вугледобувних підприємств на Гірську громаду.

Також було доведено до відома присутніх необхідність аналізу та контролю стану підземних вод громади та характеристики району досліджень. Оглянуто водопостачання, водовідведення та вплив техногенних факторів на водні об’єкти.

По закінченню були оговорені сильні і слабкі сторони Стратегії, а також опрацьовані загрози, які в перспективі можуть виникнути.