Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем знань

Дата: 01.09.2023 06:45

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань – єдиним святом, яке є одночасно особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє, до нових звершень та самостійного життя.

Вже другий рік поспіль День знань не такий, як усі. Україна веде боротьбу з жорстоким та підступним ворогом за право на існування, за своє майбутнє. І хтось з батьків дітей, які сьогодні розпочинають новий навчальний рік, зараз зі зброєю в руках захищає нашу державу від російської навали, майбутнє наших дітей і внуків. Захищає наше право здобувати освіту українською мовою, знати історію своєї країни та отримувати знання в українській школі.

Шановні освітяни! Висловлюю Вам щирі слова вдячності за самовіддану працю, мудрість і турботу, за виховання впродовж багаторічної копіткої праці свідомих українців, з якими Ви щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Щастя Вам та міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів! Нехай цьогорічне свято принесе нашим дітям широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи та вдячних учнів, батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

Зі святом вас усіх! З початком нового навчального року!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО