У Гірській міській територіальній громаді стартував ІІ етап учнівських олімпіад з навчальних предметів у 23/24 навчальному році

Дата: 28.11.2023 12:18

Днями розпочався II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році. В олімпіадах беруть участь учні закладів загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади – переможці I (шкільного) етапу відповідних олімпіад.

Учасники змагаються за звання найкращих знавців навчальних предметів.

Завершиться II (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 23 грудня 2023 року. Переможці представлятимуть Гірську міську територіальну громаду на III (обласному) етапі.

Бажаємо успіхів усім учасникам! Нехай вашим супутником буде удача, а ваші знання й таланти принесуть перемогу!