Дата: від до Скинути

Сьогодні більше 180 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі відвідувачі отримували продуктові набори від громадської організації «Аваліст». Лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги.

18:12 05.12.2023

«Олімпійська вітальня»

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації, вчителі та учні старших класів закладів освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у онлайн проєкті Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України «Олімпійська вітальня».

18:02 05.12.2023

Вчителі та учні Гірської міської територіальної громади долучилися до встановлення Національного рекорду «Єднання»

Вони взяли участь у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна», що об’єднав 114045 дітей та 2095 закладів освіти.

17:57 05.12.2023

«Муніципальний енергетичний план: виклики для громад та перспективи реалізації»

Програма «U-LEAD з Європою» проводила інформаційну сесію «Муніципальний енергетичний план: виклики для громад та перспективи реалізації». До участі долучилися фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації.

17:31 05.12.2023

«Електронна публічна послуга «єВідновлення»

Спеціалісти відділу «Центру надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Електронна публічна послуга «єВідновлення».

17:14 05.12.2023

У закладах освіти і культури Гірської громади відзначили Міжнародний день волонтера

Про волонтерській рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називають це явище унікальним. У надзвичайно складний період саме цей рух об'єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

16:58 05.12.2023

Луганський обласний центр зайнятості: Жителі п'яти прифронтових областей можуть отримати кошти на відновлення сільськогосподарської діяльності

До уваги фермерів, які перемістилися до Запорізької, Донецької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей!

13:17 05.12.2023