Дата: від до Скинути

Протягом дня більше 250 переміщених осіб з Луганщини отримали натуральну допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У хабі на Хмельниччині відвідувачів забезпечували продуктовими наборами. Лікарі Норвезького Червоного Хреста надавали медичну та психологічну допомогу, видавали набори безрецептурних ліків. Відвідувачів також консультували з питань отримання допомоги у хабах Луганщини та із загальних питань.

19:16 06.12.2023

Полтавський гуманітарний штаб долучився до майстер-класу

За запрошенням Міжнародної організації з міграції (МОМ) Полтавський гуманітарний штаб разом з внутрішньо переміщеними особами з Луганщини, Донеччини і Харківщини завітали до Полтавського літературно-меморіального музею Панаса Мирного (П. Я. Рудченка).

18:37 06.12.2023

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у Києві

Після повномасштабного вторгнення в Україну російської федерації та евакуації жителів Гірської громади, начальником Гірської міської військової адміністрації Олексієм Бабченком було ініційовано відкриття п’яти гуманітарних хабів для підтримки та надання допомоги луганчанам.

16:53 06.12.2023

До Дня Святого Миколая відбулися урочистості для дітей Гірської громади

Луганська обласна державна адміністрація привітала з Днем Святого Миколая дітей пільгових категорій Луганщини. Серед запрошених – діти Гірської міської територіальної громади, які знаходяться під опікою та піклуванням. Саме вони найбільше потребують уваги та любові.

16:48 06.12.2023

Солодкі подарункові набори для дітей Гірської громади

Разом із холодною зимою, снігами й морозами до нас приходять різдвяно-новорічні свята. Найперше, найдобріше, найсвітліше з них – 06 грудня – День Миколая Чудотворця, бо саме бажання, загадане «на Миколая» обов’язково здійсниться.

13:21 06.12.2023

Делегація Гірської міської військової адміністрації вшанувала воїнів Збройних сил України

Делегація Гірської міської територіальної громади на чолі із начальником обласної військової адміністрації Артемом Лисогором, Почесним консулум Литовської Республіки у Луганській області Робертасом Габуласом, представниками силових структур та військовими зібрались на Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі, щоб урочисто відзначити День Збройних Сил України й вшанувати пам’ять тих, хто віддав найдорожче – своє життя за незалежність нашої держави.

12:17 06.12.2023

Засідання установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Гірській міській військовій адміністрації

Під головуванням Інни Деміденко, заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань, відбулося засідання установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Гірській міській військовій адміністрації.

10:36 06.12.2023