Дата: від до Скинути

Відбулася нарада щодо результатів перевірки розпорядчих актів, виданих в січні-вересні поточного року

У Гірській міській військовій адміністрації відбулася нарада щодо результатів перевірки розпорядчих актів, виданих в січні-вересні поточного року структурними підрозділами установи, які є юридичними особами публічного права, та комунальними підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери управління військової адміністрації. Головував на заході – заступник начальника Олексій Невечеря.

18:39 21.12.2023

Спеціалісти загального відділу взяли участь у серії тренінгів щодо ведення соціальних мереж

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) провели серію тренінгів для представників комунікаційних підрозділів органів влади щодо ведення соціальних мереж. До участі долучилися спеціалісти загального відділу Гірської міської військової адміністрації: начальник Євгенія Шевченко та головний спеціаліст з програмного забезпечення Віктор Максименко.

18:36 21.12.2023

«Новорічні привітання ЗСУ»

Викладачі та учні Гірської дитячої школи мистецтв доєднались до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ». Зробили це вони за допомогою волонтерів або особисто.

14:08 21.12.2023

Залучення громадськості Cходу України до відновлення своїх громад

09:22 21.12.2023

Ігри для дітей на випадок можливих відключень електроенергії або повітряних тривог

Для того, щоб дати дитині відчуття безпеки та психологічного комфорту під час можливих блекаутів або перебування в укритті під час повітряних тривог, запропонуйте їй цікаву гру. Адже це найпростіший спосіб трансформувати напругу, розповідають спеціалісти Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

07:59 21.12.2023

Сьогодні у Богданівському штабі відбулося Новорічне свято для дітей з Луганської області

Близько двохсот дітей разом із батьками долучилися до святкового дійства. Протягом двох годин дітлахи веселилися, грали у рухливі ігри та конкурси, проходили майстер-класи по локаціях, танцювали під веселу музику. Родзинкою свята для малечі стала зустріч із Святим Миколаєм та його помічниками, яких люб’язно надали аніматори з Павлограду «BabyHappi». Завершилося свято врученням солодких подарунків.

18:09 20.12.2023

Протягом дня більше 230 переміщених осіб з Луганщини отримали натуральну допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У хабі на Хмельниччині відвідувачів забезпечували продуктовими наборами. Відвідувачів також консультували з питань отримання допомоги у хабах Луганщини та із загальних питань. Спеціаліст Луганського обласного центру зайнятості надавав консультації з працевлаштування.

17:27 20.12.2023

Спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційному онлайн заході «Діяльність ОМС на виконання норм Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

16:53 20.12.2023

Ти як?

Усі ми час від часу відчуваємо тривожність.  Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.

16:11 20.12.2023