Дата: від до Скинути

У Київський гуманітарний хаб Гірської громади надійшла партія гуманітарної допомоги

Сьогодні до Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації сьогодні надійшла чергова партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації у вигляді борошна.

18:10 26.12.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнської акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»

У вересні-жовтні 2023 року учні закладів освіти Гірської громади готували власні матеріали для участі у Всеукраїнській акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина».

14:50 26.12.2023

Луганський обласний центр зайнятості: Як швидко компенсують витрати за облаштування робочого місця особи з інвалідністю?

Заява про надання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю подається роботодавцем протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

10:56 26.12.2023

Ти як?

Під час повітряної тривоги ми можемо впіймати себе на моторошній думці, що чекаємо вибухів, а коли чуємо їх — ніби відчуваємо певне полегшення. Так само підсвідомо можемо романтизувати хвилини небезпеки, коли загроза минає — згадувати обстріли, час в укритті чи блекаути з певним теплом, і це лякає.

08:28 26.12.2023

Протягом дня більше 150 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, із соціальних та загальних питань, консультації ЦНАП.

20:02 25.12.2023

«Дивовижна Зима»

Комунальним закладом «Міський будинок культури «Шахтар» Гірської міської територіальної громади» організовано фотовиставку «Дивовижна Зима».

16:11 25.12.2023