Сьогодні більше 180 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 05.12.2023 18:12

У Київському хабі відвідувачі отримували продуктові набори від громадської організації «Аваліст». Лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги.

Водночас у Богданівці наші земляки забезпечувалися пакунками з продуктами. ВПО отримували консультації спеціалістів відділу ЦНАП, з питань захисту прав та інтересів дітей, загального та юридичного характеру.

У Корсунь-Шевченківському видавалися продукти харчування від облдержадміністрації та Фонду Ріната Ахметова. Луганчан консультували з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, подання повідомляння про знищене/пошкоджене майно тощо.

На Хмельниччині відвідувачі отримували продукти. Працівниками штабу надавалися консультації щодо отримання гуманітарної допомоги, із загальних і земельних питань, представник Луганського обласного центру зайнятості надавав роз’яснення з питань працевлаштування.

У Полтаві видавалися продукти та вживані речі. Надавалися консультації із загальних, юридичних та соціальних питань, з питань захисту прав та інтересів дітей, а також правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист».