Дата: від до Скинути

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем працівників архівних установ

В архіві зберігаються сотні мільйонів одиниць безцінних історичних матеріалів, життєво важливих документів мешканців громади. Кожен з них потрібний, щоб принести користь конкретній людині та установі. До архіву звертаються не лише науковці, краєзнавці, установи, організації, а й сотні людей зі своїми життєвими проблемами і непростими питаннями. Завдання працівників архівів – задовольнити всі запити та потреби, надати відповідні документи.

06:45 24.12.2023

Протягом тижня більше 1600 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктів наборів. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби луганчани отримували консультації спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості.

19:06 22.12.2023

«Новорічні привітання ЗСУ»

Вихованці комунального закладу «Гірський заклад дошкільної освіти «Калинка» Гірської міської територіальної громади долучилися до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ».

12:50 22.12.2023

Як отримати бебі-бокс: алгоритм дій

У ньому зібрані майже сто речей, необхідних для догляду за малюком: одяг, підгузки, матрац і ковдри, пелюшки, іграшки, засоби гігієни. Цьогоріч понад 30 тисяч батьків отримали «пакунок малюка».

10:55 22.12.2023

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем енергетика

Сьогодні в Україні відзначають День енергетика. Усі українці відчувають важливість наявності світла та особливо цінують ту роботу, яку виконують працівники енергетичної галузі України. Наші енергетики сьогодні – це справжні бійці енергетичного фронту. Те, що вони успішно підтримують роботу енергетичної системи та роблять все можливе, щоб в наших домівках рідше зникало світло, свідчить лише про одне – це самовіддані та професійні люди.

06:45 22.12.2023