«Парки – легені міст і сіл»

Колектив учнів та учителів Золотівського ліцею №5 Гірської міської територіальної громади – постійний учасник обласних та всеукраїнський конкурсів.

13:22:55 02.05.2023

Гірська міська військова адміністрація щиро вітає переможницю

Завершився обласний інтернет-конкурс дитячої творчості «Барвиста писанка», організований Луганським обласним центром народної творчості. У цьому році до конкурсу долучилися більше 30 талановитих дівчаток та хлопчиків з різних куточків нашої рідної Луганщини.

10:24:35 25.04.2023

Година Землі

В рамках відзначення міжнародного Дня Землі учні 5 класу Золотівського ліцею №16 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі» від освітнього проєкту «На Урок».

14:48:42 22.04.2023

Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі

Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради блага нашого подальшого існування на планеті.

10:02:45 22.04.2023

Свято наближається!

У всіх народів існує повір'я: той, хто забуває звичаї своїх батьків, карається Богом і людьми. Щоб не трапилося з нами такої біди, згадаємо наші традиції. Великдень – дуже шановне свято у християнській релігії. До Великодня українці готуються протягом семи тижнів. Невід'ємною частиною Великоднього свята є крашанки і писанки. Яйце – це символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.

09:25:33 13.04.2023

Комунальний заклад «Міський будинок культури «Шахтар» Гірської міської територіальної громади» запрошує взяти участь у виставці «Великодня скарбниця»

Світле свято Великодня для кожного з нас знаменне і важливе. Воно віщує нам про міцність віри, надії і любові. Хай Велике свято зайде до Вас з дарами Миру й Перемоги!

12:58:13 06.04.2023